Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Najnovšie nositeľné zariadenia Samsung sú teraz kompatibilné so systémom iOS

Najnovšie nositeľné zariadenia Samsung sú teraz kompatibilné so systémom iOS
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
10. 1. 2017
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Najnovší rad inteligentných hodiniek Samsung Gear vrátane modelov S3, S2 a Fit2 je teraz kompatibilný so systémom iOS. Od uplynulého víkendu si môžu používatelia z App Store stiahnuť na svoje zariadenia využívajúce iOS aplikáciu Samsung Gear S pre produkty Gear S2, S3 a aplikáciu Samsung Gear Fit pre hodinky Gear Fit2. Aplikácia prevedie používateľa krok po kroku správnym nastavením spárovania.

„Neustále hľadáme spôsoby, ako zlepšiť našu ponuku. Načúvame našim zákazníkom a plníme to, po čom túžia - ako napríklad možnosť spárovať naše špičkové technológie nositeľnej elektroniky s platformou iOS,“ hovorí Younghee Lee, výkonný viceprezident globálneho marketingu divízie mobilnej komunikácie spoločnosti Samsung Electronics. „Vďaka prepojeniu Androidu a iOS ponúkame zákazníkom ďalšie varianty využitia našich produktov.“

Najnovšie nositeľné zariadenia Samsung sú teraz kompatibilné so systémom iOS

Používatelia iOS si budú môcť vychutnať nadčasový a štýlový dizajn Samsung Gear S3, ktoré zaujmú odolnosťou voči vode a prachu (certifikácia IP68), vstavanou GPS, alti/barometrom či aplikáciou na meranie rýchlosti. Gear S3 sú dostupné v dvoch variantoch – S3 frontier, ktorý je inšpirovaný aktívnym životom a zaujme robustným spracovaním a Gear S3 classic, ktorý stelesňuje elegantný štýl luxusných hodiniek. Oba modely ponúkajú prehľad o prekonaných vzdialenostiach, rýchlosti, spálených kalóriách či tepovej frekvencii.

Nositeľné zariadenia Samsung kompatibilné so systémom iOS sú v súčasnej dobe v predaji všade, kde sú dostupné modely Samsung Gear. Služby a funkcie produktov z radu Gear môžu byť obmedzené na určité zariadenia so systémom iOS a ich aplikácie.

(Zdroj: Tlačová správa Samsung)