Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Zariadenie Go.C slúži ako osobná dezinfekcia, ktorú máte vždy po ruke

Zariadenie Go.C slúži ako osobná dezinfekcia, ktorú máte vždy po ruke
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
27. 5. 2020
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

S postupným uvoľňovaním opatrení, ktoré boli zavedené v súvislosti s pandémiou COVID-19, sa ľudia čoraz viac odvažujú vyjsť do ulíc. Často si pritom so sebou berú fľašku s dezinfekčným prostriedkom. Pohodlnejším spôsobom zaistenia dôležitej osobnej hygieny by však mohlo byť zariadenie Go.C.

Fľašky s dezinfekčným prostriedkom sa nie vždy zmestia do vrecka, dajú sa ľahko zahrabať v spodnej časti kabelky, tašky či batohu a ani uzávery nemusia dobre tesniť. Ich používanie sa tak rýchlo môže stať nepríjemnou záležitosťou. Spoločnosť Wellness Innovation Labs však prichádza z riešením v podobe nositeľného zariadenia Go.C, ktoré funguje ako sanitizér pre osobnú dezinfekciu a zaistí tak, aby vaše ruky zostali stále čisté.

Nositeľné zariadenie Go.C pre osobnú dezinfekciu.

Zariadenie je navrhnuté tak, aby sa dalo pripnúť na opasok, vrecko alebo tašku prostredníctvom zabudovaného upevňovacieho systému. Odtiaľ môže po stlačení tlačidla dávkovať optimálne množstvo tekutého dezinfekčného prostriedku priamo do dlane vašej ruky. Vďaka ergonomickému dizajnu sa dá Go.C ľahko používať po celý deň. Navyše je tento osobný sanitizér vyrobený z recyklovaného a recyklovateľného plastu, ktorý je odolný voči alkoholu. Z pohľadu životného prostredia je to teda oveľa lepšie ako používanie jednorazových fliaš s dezinfekciou. Tlačidlo a trubica zariadenia sú navyše vyrobené z hypoalergénneho silikónu.

Nositeľné zariadenie Go.C pre osobnú dezinfekciu.

S rozmermi 95 x 50 x 30 mm je zariadenie Go.C dostatočne kompaktné, aby nenápadne držalo na opasku a to aj počas sedenia Zásobník má objem 33 ml a dá sa ľahko naplniť dezinfekčným prostriedkom pomocou jednoduchého uzáveru.

Osobný sanitizér Go.C sa získať podporou start-up kampane na portáli Kickstarter za 19 dolárov. K dispozícii sú dve farebné varianty pre prispôsobenie vášmu štýlu. Distribúcia prvých kusov je naplánovaná na jún 2020.

Nositeľné zariadenie Go.C pre osobnú dezinfekciu.