Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

NAY: TRUST Fiësta Wireless Speaker

Autor:
Ľubo Straka
Zverejnené:
2. 2. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Žiadnemu muzikantovi, či nadšencovi hudby, by nemal chýbať správny reproduktor. Určite pritom pri jeho výbere zaujme aj TRUST Fiësta Wireless Speaker. Je totiž bezdrôtový, prenosný, multifunkčný a výkonný.

Nespornou výhodou tohto reproduktora je maximálny komfort majiteľa pri jeho prenášaní. Napriek väčším rozmerom je totiž na ľahko pojazdných kolieskach dobre manipulovateľný. Má vysúvaciu rukoväť, podobne ako cestovné kufre a bočné úchyty pre pohodlné zdvíhanie. Reproduktor je vyrobený z odolných materiálov, takže by mohol zvládnuť aj tvrdšie zaobchádzanie bez poškodenia.

K svojej prevádzke Fiësta nepotrebuje takmer nič. Reproduktor stačí len priniesť na želané miesto, bezdrôtovo k nemu pripojiť tablet, smartfón, notebook, hudobný nástroj či iné zvukové zariadenie a reproduktor odprezentuje hudobnú produkciu.

Fiësta dokáže fungovať v nepretržitej prevádzke až 60 hodín, pri minimálnej hlasitosti a 7,5 hodiny pri maximálnom ozvučení. Dobíjateľná batéria vo vnútri zariadenia si energiu dopĺňa z elektrickej siete. Takže do nej stačí reproduktor priamo pripojiť v prípade dlhšej hudobnej prevádzky a zábava môže nepretržite pokračovať.

V prípade nečinnosti sa o úsporu energie postará inteligentný napájací systém. Ak je reproduktor 60 minút nečinný, automaticky sa prepne do Stand-by režimu, čo naznačí zhasnutá LED kontrolka.

Reproduktor dokáže bezdrôtovo pracovať s akýmkoľvek audio zariadením v dosahu 10 m. Toto spojenie funguje pomocou technológie BlueTooth. Používateľ si však môže zvoliť aj káblové pripojenie. Fiesta má na ovládacom paneli 3,5 a 6,3 mm vstupy pre mikrofón, hudobné nástroje a audio prehrávač.

Nájdeme tu však aj Line OUT konektor pre pripojenie ďalších reproduktorov. Navyše ak sa prídavné hudobné zariadenie, ako tablet či smartfon vybijú, reproduktor ich môže počas prevádzky nabíjať prostredníctvom USB portu. Vstavaný držiak určený pre smartphone či tablet zabezpečí ich stabilné uloženie.

Prenášaný zvuk dokáže reproduktor Fiësta manuálne regulovať. Ovládanie je určené pre centrálnu hlasitosť, vylaďovanie basových, stredných či výškových tónov, prípadne pre jednotlivé kanály zvlášť. Výkon tohto zariadenia je 60W, takže zvládne aj menšie súkromné diskotéky, či záhradné párty, prípadne komorné svadby a firemné akcie.

TRUST Fiësta Wireless Speaker môžete so sebou vziať naozaj kamkoľvek. Presne tak ako kufor na kolieskach. Rozhodne prekvapí svojou multifukcionalitou a pritom nesmierne jednouchou obsluhou.

(Toto produktové video vzniklo v spolupráci s NAY Elektrodom a produkt si môžete zakúpiť tu.)