Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

NAY: Žehliaci systém Phillips GC9630 / 20

Autor:
Zuzana S. Wenzlová
Zverejnené:
9. 12. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Málokto sa teší na niekoľkohodinové žehlenie kopy pokrčenej bielizne, no práca však môže ísť oveľa rýchlejšie, ak sa o túto činnosť podelíte s naparovacím systémom Phillips C9630/20.

Naparovací systém je navrhnutý tak, aby poskytoval čo najvyšší výkon s minimálnou námahou. Tajomstvo je ukryté v technológii OptimalTEMP, ktorá automaticky, bez potreby nastavovania, dokáže prispôsobiť teplotu žehliacej plochy a nastaví ju požiadavkám tkaniny.

Žehliaca plocha reaguje na textil od hodvábu, cez bavlnu až po odolnú džínsovinu, vždy s ohľadom na štruktúru látky. Nemusíte sa preto vôbec zaoberať tým, ktorá bielizeň potrebuje akú teplotu. Žehlička takto eliminuje nielen riziko spálenia látky, ale oblečenie vďaka správnemu zaobchádzaniu zostáva dlhšie zachovalé.

Parný generátor s kapacitou 1800 ml dokáže vyprodukovať množstvo účinnej pary so 125 gramami na minútu a s tlakom až 6,7 barov. Sila pary sa dá samozrejme regulovať podľa potrieb a intenzity pokrčenia.

Pri extra odolnej látke dokáže dokonca generátor jednorazovo vytrysknúť zosilnenú paru na úrovni až 420 gramov. Generátor funguje na obyčajnú vodu z vodovodu, ktorú môžete prilievať cez veľký plniaci otvor kedykoľvek počas žehlenia, bez potreby vypínania zariadenia. Žehlička vás dokonca vopred dokáže upozorniť na nízku hladinu vody v generátore.

Spotrebič je v porovnaní s podobnými žehliacimi systémami oveľa ľahší ako iné žehličky. Vďaka jeho nízkej hmotnosti len 0,8 kg sa s ním naozaj ľahko manipuluje. Kĺzavému pohybu napomáha extra hladká žehliaca plocha T-ionicGlide. Takto dokáže žehlička šetriť aj zápästie na ruke, ktoré zvykne byť často preťažené od ťažkých žehličiek plných vody.

Žehličke Phillips nerobí problém ani zvislé naparovanie. Jednoducho sa s ňou žehlia napríklad závesy, saká, šaty, a dokonca aj ťažko žehliteľné odevy so zošitými záhybmi, ozdobami či gombíkmi.

Údržba žehliaceho systému si nevyžaduje takmer žiadny váš čas. Žehlička je vybavená funkciou Easy De-Calc Plus, ktorá pomocou svetelného a zvukového indikátora pripomenie potrebu vykonať čistenie. Keď je žehlička vypnutá, stačí len otvoriť vrchnák a vypustiť znečistenú vodu a usadeniny.

Za zmienku stojí aj ekologický režim ECO, ktorý s viackomorovým systémom cyklónovej pary šetrí energiu bez dopadu na kvalitu žehlenia. Bezpečnostný prvok sa stará o to, že sa žehlička sa automaticky vypne, ak je dlhšie nečinná, prípadne ju zabudnete na žehliacej ploche.

Žehliaci systém Phillips GC9630 / 20 vám teda naozaj uľahčí prácu vo viacerých smeroch. A tak sa možno práve vďaka nemu stane pre vás žehlenie obľúbenou činnosťou.

(Toto produktové video vzniklo v spolupráci s NAY Elektrodom a produkt si môžete zakúpiť tu.)