Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

QuickCircle: Okrúhle okno do sveta LG G3

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
22. 5. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Juhokórejský výrobca LG predbehol svoj smartfón LG G3 iným výrobkom - predstavil totiž najskôr puzdro s názvom QuickCircle. Ide o obal s okrúhlym oknom, cez ktoré sa zobrazujú niektoré funkcie smartfónu. Toto puzdro zároveň i jemne svieti a nabíja sa bezdrôtovo.

Nový smartfón od LG s označením G3 síce ešte výrobca oficiálne nepredviedol, no Juhokórejci dnes predviedli niečo iné, čo mierne napovedá o novej G3ke. Ide o obal na smartfón pre G3 s názvom QuickCircle. Ten obsahuje okrúhle okienko, vďaka ktorému máte prístup k pracovnej ploche smartfónu. V guľatom otvore je totiž displej presne prispôsobený tomuto otvoru a tak si môžete kontrolovať rôzne informácie bez toho, že by ste museli puzdro otvárať.

Okrem klasického zobrazovania času môžete i prijímať hovory – ale aj ich dokonca vykonávať, či prehrávať hudbu. Zaujímavosťou je však i možnosť fotografovania, kde sa vám v spomínanom okienku zobrazuje to, čo vidíte v hľadáčiku. Určite efektným je Smart Lighting, ktoré tvorí jemné rotujúce svetlo počas hovorov či prijatých správ. A odkiaľ získava energiu? QuickCircle je vybavený indukčným bezdrôtovým QI nabíjaním.