Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

CES 2015: WATCH vyzerajú ako bežné hodinky

CES 2015: WATCH vyzerajú ako bežné hodinky
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
6. 1. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

ALCATEL ONETOUCH predviedol na CES nové nositeľné zariadenie WATCH, ktoré na prvý pohľad vyzerá ako tradičné hodinky, ale ponúka inteligentné funkcie ako pri iných podobných zariadeniach a kladie sa pritom dôraz na elegantný dizajn a dostupnosť pre používateľov.

WATCH si zachovávajú klasické zobrazenie ciferníka, ktorý je tenký ako pri bežných hodinkách. K dispozícii sú viaceré farebné štýly, tak aby sa prispôsobili vkusu a pohlaviu používateľa – športová tmavo červená / vulkanická čierna, ženská celá biela, klasická chrómová / tmavo sivá a kovová biela. K docieleniu štýlu sa používajú materiály ako je matný chróm, náramok s mikro-textúrou živice a biela nerezová oceľ.

WATCH

So smartfónom komunikujú WATCH pomocou siete Bluetooth a podporujú operačné systémy Android a iOS. Pomocou zabudovaných senzorov dokážu monitorovať aktivitu používateľa ako je napríklad srdcová frekvencia, spánkový cyklus, rýchlosť pohybu, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie. Okrem toho sú hodinky vybavené aj gyroskopom, výškomerom a kompasom.