Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Styler ako nový spôsob strarostlivosti o oblečenie

Styler ako nový spôsob strarostlivosti o oblečenie
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
7. 9. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

LG Styler je navrhnutý tak, aby bez akýchkoľvek chemikálií osviežil už nosenú bielizeň, využía k tomu parné čistenie a rovnanie, ideálne aj pre odevy, ktoré sa v domácich podmienkach zle udržujú, ako napríklad obleky, saká či klobúky. Na rozdiel od pračiek si Styler vystačí len s parou.

Technológia TrueStream™ dokáže bielizeň vyčistiť aj osviežiť. Horúca para je jednoduchým jedným stlačením tlačidla intenzívne striekaná priamo na oblečenie, vďaka čomu zničí až 99 percent baktérií. „Testy ukázali, že počas 83-minutového cyklu je Styler schopný zbaviť bielizeň zhruba 92 percent karcinogénnej látky perchlorethylen, ktorá je hlavnou chemikáliou používanou pri chemickom čistení,“ vysvetľuje Andrea de Sousa, marketingová manažérka LG.

IFA 2015, LG, parný čistič šiat, Styler, technológie, novinky 

S vylepšením prichádza aj nová funkcia Pants Press pre narovnanie nohavíc bez potreby žehlenia, Smart Diagnosis™ a NFC Tag-On. S chytrou diagnostikou sa už užívatelia nemusia obracať s každým drobným problémom na technika - pomocou inteligentného telefónu zariadenie samo rozpozná, aký problém možno vyriešiť doma a na čo je potrebné zavolať servis. S NFC Tag-On si môžu majitelia LG Styler nainštalovať aplikáciu zadarmo, s ktorou si môžu nastaviť vlastné programy pre čistenie bielizne.

IFA 2015, LG, parný čistič šiat, Styler, technológie, novinky 

Kľúčové špecifikácie:

• Kapacita 3 kusov bielizne a jedného páru nohavíc
• Pants Press
• Invertný Heat Pump System
• Čistiaci cyklus s certifikáciou BAF a testom Intertek
• Jemné čistenie
• Smart Dignosis™
• NFC

IFA 2015, LG, parný čistič šiat, Styler 

(Zdroj: Tlačová správa LG)