Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Debut reklamy na Galaxy S5 počas noci Oskarov

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
3. 3. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Na margo udeľovania Oscarov z dnešnej noci treba spomenúť i jednu zaujímavosť, ktorá sa hereckého výkonu netýka. Je totiž z technologického kraja. Ide asi o najznámejšiu „selfie“ v histórii.

Samsung Galaxy S5 predstavil jeho výrobca presne pred týždňom na MWC v Barcelone. No dnes v noci sa mu dostal ďalšej pozornosti. Počas reklamného bloku na udeľovaní Oskarov dostal priestor na premiérové 30 sekundové video S5ky. No okrem toho sa najznámejšie celebrity sveta i odfotili s touto novinkou od Samsungu, a tak jedna z prvých fotiek z tohto smartfónu vôbec, obsahuje portréty svetových celebrít ako Brad Pitt, Angelina Jolie, Jared Leto, Maryl Streep či Kevin Spacey. Fotografiu pridala na svoje používateľské konto na Twitteri známa moderátorka zábavnej šou Ellen DeGeneres a snímka sa okamžite stala najzdieľanejšou fotografiou v histórii. Tomu sa vraví šikovný sponzoring.

Najznámejšia fotografia v rámci retweetov

Mimochodom, nepriaznivci Samsungu okamžite vyštartovali do ofenzívy, že Ellen sa hneď na to v zákulisí i naďalej fotografovala svojím iPhonom, no to už na fakte o najznámejšej celebritnej selfie nič nezmení. Škoda len, že Bradley nemal dlhšie ruky...