Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Magio GO: Televízia cez internet dostupná všetkým

Magio GO: Televízia cez internet dostupná všetkým
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
3. 7. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Telekom odteraz poskytuje televíziu cez internet Magio GO už aj tým, ktorá digitálnu televíziu Magio nemajú. Spolu s tým uvádza i novú aplikáciu Magio GO určenú pre všetky zariadenia s OS Android 4.0 a viac. Pre staršie verzie je k dispozícii update.

Spoločnosť Telekom začína s poskytovaním televízie cez internet Magio GO už aj pre tých, ktorí nemajú digitálnu televíziu Magio. Záujemcovia si ju tak teraz môžu objednať i samostatne a rovnako nie je podmienená tým, že si musia aktivovať inú službu. Pre bezproblémovejší chod Telekom ponúka i novinku v podobe appky Magio GO, čo je aplikácia pre Android s operačným systémom 4.0 a vyššie. Prináša niekoľko vylepšení. Má nový dizajn, nový player, nového pomocníka pre jednoduchšiu navigáciu, rýchlejšie spustenie živého streamu, nové užitočné nastavenia a poteší i automatická registrácia zariadenia pri spustení.

Okrem novej aplikácie pribudne však i update pôvodnej aplikácie Magio GO. Tá sa tak môže tiež pochváliť novým playerom a podporou takmer všetkých Androidov vo verziách 2.x aa 3.x.
A čo Magio GO ponúka? Budete mať prístup k živému vysielaniu vybratých televíznych kanálov na mobilných zariadeniach a doplnky v podobe rôznych funkcií ako nahrávanie, TV archív, parkovanie programov pre neskoršie dopozeranie. Programy sa pritom dajú sledovať v rámci troch zariadení naraz (kvalita streamu samozrejme závisí od kvality internetového pripojenia).

Výhody Magio GO:

- Pre zákazníkov televízie Magio je služba Magio GO poskytovaná bezplatne

- Zákazníci, ktorí majú inú službu od Telekomu (s mesačným poplatkom), môžu mať službu  Magio GO za zvýhodnenú cenu

- Služba je dostupná aj pre úplne nových zákazníkov, aj vo variante Magio GO Premium s 24  TV kanálmi vrátane exkluzívnych športových
- Prístup k 7 dňovému archívu, nahrávanie a parkovanie programov pre neskoršie dopozeranie  s doplnkovou službou Magio GO Plus.

Registrácia, ceny a aktuálny zoznam dostupných TV kanálov nájdete na www.telekom.sk/magiogo.