Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Orange ponúka novú možnosť v komunikácii medzi blízkymi

Orange ponúka novú možnosť v komunikácii medzi blízkymi
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
21. 5. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

V Orange si po novom môže telefonovať zdarma až 5 členov rodiny alebo skupiny známych - teda skutočne neobmedzene a zadarmo. Takéto vzájomné bezplatné volania získajú zákazníci Orange doslova len tak - bez viazanosti či zmeny paušálu a dodatočných poplatkov. Potrebný je jeden člen skupiny s paušálom s poplatkom minimálne 20 eur.

Orange je tu s novou ponukou pre slovenský trh, ktorá môže rodinám, ale aj skupine priateľov ušetriť pár korún za spoločné volania. Spolu ide o akciu až pre 5 členov, ktorú si dotyční vytvoria. Nemusia pritom meniť paušál ani dodatky k zmluve. Stačí, ak má jeden z nich paušál s mesačným poplatkom minimálne 20 eur a zvolí si ďalších 4 ľudí do partie. Skupina potom získava automaticky nekonečné vzájomné hovory bez poplatkov, v akejkoľvek hodine. Členom sa môže stať zákazník Orange s hocijakým paušálom, alebo i s Prima kartou. Primárne chce Orange ako rodinný operátor touto ponukou zvýhodniť volania v rodinách, no ako sme spomínali, volania sú i pre skupiny známych.

Pavol Lančarič, generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko: „Bezplatné volania v rodine znamenajú koniec prezváňaniu a nutnosti dobíjať kredit, aby si jej členovia mohli navzájom zavolať. Napríklad rodičia a deti si môžu navzájom zavolať bez obáv o kredit či výšku faktúry.“

Služba sa dá aktivovať jednoducho: SMSkou cez aplikáciu Orange GO, na webstránke Orange, alebo telefonicky na čísle 969 či osobne v predajniach Orange. Zakladajúci člen skupiny môže byť členom i viacerých takýchto skupín, no „prizvaní“ členovia skupiny môžu byť členmi iba jednej skupiny. Dá sa dokonca i zmeniť zloženie členov skupiny – stačí, ak zakladajúci člen zašle SMS alebo aktivuje či deaktivuje členstvo v skupine.