Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

OmniO Rider: Kočík, ktorý sa dá prenášať ako batoh

Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
15. 4. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

OmniO Rider je detský skladací kočík, ktorý sa dá jednoducho poskladať a nosiť ako batoh, čo príde určite vhod mnohým rodičom. Na prvý pohľad sa OmniO Rider podobá na bežné kočíky, ale je navrhnutý tak, aby sa dal zložiť na dostatočne malú veľkosť, tak aby sa pohodlne zmestil do kufra auta alebo sa dal vďaka vstavaným popruhom nosiť ako batoh.

V zloženom stave sú rozmery kočíka 50 x 40 x 20 centimetrov a váži len 6 kilogramov. Popruhy na nosenie sú polstrované a ľahšie sa tak kočík s nimi prenáša. Zo zloženej polohy na plne funkčný kočík sa dá pritom OmniO Rider poskladať do 30-tich sekúnd.

OmniO Rider

Kočík je ideálny pre cestovanie alebo dlhé prechádzky, kedy dieťa začína už viacej chodiť samé ale po čase je unavené. Je vhodný pre deti o 6-tich mesiacov do váhy 22 kilogramov. Okrem svojej skladnosti a možnosti nosenia na chrbte má tento kočík aj upravený systém kolies.

OmniO Rider

Predné dve kolieska kočíka s názvom Omni-wheels sa pri bežnom otáčaní môžu posúvať aj do strán a ich navrhnutý tvar je odolný proti prerazeniu. OmniO Rider si tak poradí s rôznymi povrchmi a prekážkami, či už sú to mestské chodníky alebo lesné cesty. Kolieska sa môžu tiež premiestniť medzi prednú a zadnú nápravu podľa zvoleného štýlu riadenia.

OmniO Rider

Medzi štandardnejšie vybavenie patrí šesťbodový detský postroj, priložená slnečná strieška a pláštenka. Kočík OmniO Rider sa snaží upútať pozornosť pomocou kampane na portáli Indiegogo a v prípade úspechu by sa mal dodávať začiatkom októbra.

OmniO Rider