Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Tenučký a vynovený Dell Venue 11 Pro

Tenučký a vynovený Dell Venue 11 Pro
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
5. 11. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Dell vypúšťa do sveta svoju novinku s rozmerom 11 palcov a novým procesorom Intel M, vďaka ktorému je tablet tenší, ľahší a - batéria má výdrž príjemných 10 hodín.

Tablet na obrázku prirovnávajú ihneď po uvedení všetci k Surface Pro od Microsoftu – a pritom ide o novinku z dielne Dell. Zariadenie sa nazýva Venue 11 Pro a ide o obnovenú verziu 10,8 palcového Dellu. Zaujímavosťou je využitý procesor – oproti predchodcovi s Core i5 má tento kúsok nový procesor Intel M. A to je i dôvod, prečo môže byť tablet ešte tenší a ľahší. A pozor, nemusí obsahovať ani ventilátor. Rozlíšenie obrazovky je full HD, teda 1080p a panel disponuje IPS technológiou. Obrazovka je dotyková a prispôsobená aj na elektronické pero. Nuž a vďaka spomínanému eMku, ktorý nepotrebuje toľko energie, je zoptimalizovaná aj výdrž batérie. Vydržať by mala až 10 hodinovú záťaž. Ak však k tabletu pridáte aj klávesnicu, získate ďalších 10 hodín!

Zariadenie začína svojou cenou na 699 dolároch s klávesnicou a k dispozícii sú modely so 64 GB, 128 ale aj 256 GB úložného priestoru.