Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Nová služba od Telekomu umožní kúpu nového mobilu už po 12 mesiacoch

Nová služba od Telekomu umožní kúpu nového mobilu už po 12 mesiacoch
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
26. 2. 2016
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Telekom štartuje novú službu Mobil každý rok, vďaka ktorej si bude môcť zákazník kúpiť nový mobilný telefón už po 12 mesiacoch a získať tak vždy najnovšiu vlajkovú loď či iný bestseller výrobcu.

Služba Mobil každý rok sa rozbieha od 1. marca 2016, a je určená pre každého zákazníka Happy, ktorý využíva svoj paušál s akciovým telefónom už viac ako 12 mesiacov a má záujem získať nový telefón.

Poplatok za túto službu je individuálny a odvíja sa podľa viacerých parametrov:

- paušálu Happy
- typu akciového telefónu
- doby zostávajúcej viazanosti

Výšku poplatku sa zákazník dozvie na predajni alebo aj na webe na: www.telekom.sk/mobilkazdyrok

Ak si zákazník nepotrebuje nechať mobilný telefón, môže ho odpredať cez službu Odkúpenie mobilu. Telekom každému zákazníkovi umožní výhodne odkúpiť jeho telefón: v čím lepšom stave bude, tým vyššia bude odkupná cena.

Telekom, Slovak Telekom, služba, Mobil každý rok, smartfón, mobilný telefón, Happy, puašál , technológie, novinky, technologické novinky, inovácie, recenzie, prvé dojmy

Odkupnou cenou si zníži poplatok za Mobil každý rok. Môže mu vzniknúť preplatok (vyplatený v hotovosti) či doplatok (zaplatený na mieste). Aj pri tejto službe si môže zákazník zistiť indikatívnu cenu na webe Telekomu.

Po vyrovnaní preplatku či doplatku za Mobil každý rok si môže zákazník vybrať nový akciový telefón z ponuky a paušál Happy, s ktorým pokračuje už v novej 24-mesačnej viazanosti (zákazník si berie rovnaký alebo vyšší paušál Happy).

Aj po ďalších 12 mesiacoch vzniká zákazníkovi nový nárok na službu Mobil každý rok a môže si opäť kúpiť nový telefón.

(Zdroj: TS Slovak Telekom)