Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

LG G Pro 2 je predo dvermi

LG G Pro 2 je predo dvermi
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
7. 2. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Predstavenie najnovšieho smartfónu LG G Pro 2 sa pôvodne očakávalo na Mobile World Congress 2014 v Barcelone, no dnešné novinky na ZDNET Korea vravia, že sa tak stane ešte o niečo skôr. Môžme sa tak tešiť (podľa doterajších informácií) na ovládanie hlasitosti na zadnej strane, výkonný Snapdragon 800 a 6-palcový full HD displej.

LG G Pro 2. Smartfón, o ktorom sa vraví už dlhšiu dobu, no žiadne presnejšie špecifikácie nie sú zatiaľ známe. Pred pár dňami sa však zjavili na kórejskom fóre DC Inside prvé obrázky a z nich sa dá dedukovať aspoň niečo. Pro 2 by mal vlastniť známe zadné ovládanie hlasitosti pri telefonáte. To je podľa výrobcov pohodlnejšie pre používateľa, keďže svoje prsty má pri hovore práve v tejto pozícii. Displej by sa mal z rozmerov 5,5 palca predošlého G Pro posunúť až na 6 palcov a podpory sa má dočkať LTE-A sieť. Procesor má mať pod kontrolou Qualcomm, presnejšie Snapdragon 800 a takisto sa očakáva i full HD rozlíšenie displeja.

LG G Pro 2 s ovládaním hlasitosti na zadnej strane príde už o pár dní

Predstavenie G Pro 2 sa pôvodne očakávalo na Mobile World Congress 2014 v Barcelone, no dnešné novinky na ZDNET Korea vravia, že sa tak stane ešte o niečo skôr. V každom prípade – v najbližšom čase sa určite dočkáme.