Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Samsung predstavuje úplne nový rad smartfónov Galaxy J

Samsung predstavuje úplne nový rad smartfónov Galaxy J
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
7. 6. 2017
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Samsung Electronics predstavila nový rad inteligentných telefónov z radu Galaxy J. Nové modely Galaxy J7, J5 a J3 ponúknu vysoký výkon v elegantnom kovovom dizajne s vylepšenými fotoaparátmi a dostupnou cenou. Na Slovensku budú všetky nové modely Galaxy J k dispozícii v troch farbách: čiernej, modrej a zlatej.

Samsung Galaxy J7 sa môže pochváliť prvotriednym kovovým telom, super AMOLED displejom s full HD rozlíšením, dlhšou životnosťou batérie a 3 GB RAM. Rovnako ako J5 a J3 ponúkne aj J7 jednoduchšiu prácu s fotoaparátom. J7 i J5 sú tiež vybavené predným fotoaparátom s vyšším, 13Mpx rozlíšením a 13Mpx zadným fotoaparátom s LED bleskom, ktoré užívateľom umožnia robiť jasné a ostré snímky, a to aj za zhoršených svetelných podmienok. Ďalším vylepšením oproti predchádzajúcemu radu je pri modeloch Galaxy J7 a J5 2017 snímač odtlačkov prstov.

Smartfón Samsung Galaxy J7.

Menší Samsung Galaxy J5 má plne kovové telo a super AMOLED displej s HD rozlíšením. Vďaka 13Mpx fotoaparátom a možnosti rozšíriť kapacitu pamäte pomocou microSD kariet až na 256 GB môžu užívatelia ľahko zhotovovať a ukladať obsah, ktorý je pre nich dôležitý. Zásluhou rýchlejšieho procesora s frekvenciou 1,6 GHz je tiež Galaxy J5 ešte výkonnejší, než kedykoľvek predtým.

Samsung Galaxy J3 sa tiež dočkal kovového prevedenia, ktoré vychádza z elegantného dizajnu ostatných modelov v rade. Vďaka väčšej kapacite internej pamäte (16 GB) a 2 GB RAM dokáže tento šikovný telefón uložiť rovnaké množstvo dát ako J7 a J5. Zásluhou zadného fotoaparátu s rozlíšením 13 MPx s presným automatickým zaostrovaním vie robiť lepšie snímky, ako predtým. Galaxy J3 disponuje tiež platformou Samsung Knox, ktorá sa postará o maximálne zabezpečenie obsahu v telefóne.

Smartfón Samsung Galaxy J5.

Samsung Galaxy J5 2017 sa na slovenskom trhu začne predávať v polovici júna za odporúčanú maloobchodnú cenu 259 €, Galaxy J7 2017 o tri týždne neskôr, začiatkom júla, za cenu 329 €. Model Galaxy J3 2017 bude stáť 205 € a jeho dostupnosť na slovenskom trhu je očakávaná na začiatku augusta.

„Séria Galaxy J je jedným z našich najpredávanejších radov smartfónov na Slovensku," vyhlásil Peter Tvrdoň, riaditeľ slovenskej pobočky Samsung Electronics Czech and Slovak. „Sme presvedčení, že vylepšený dizajn, vynikajúce fotoaparáty a vysoký výkon budú aj naďalej priťahovať existujúcich a nových zákazníkov, ktorí túžia po kvalitných telefónoch za prijateľnú cenu.“

Smartfón Samsung Galaxy J3.

(Zdroj: Tlačová správa Samsung)