Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

TV Philips: Menšie uhlopriečky, kombinácie rozlíšení a Android

TV Philips: Menšie uhlopriečky, kombinácie rozlíšení a Android
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
27. 3. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Philips si na druhý štvrťrok pripravil pre používateľov viacero noviniek z rôznych sérií televízorov, niektoré s rozlíšením 4K, iné si musia vystačiť s 1,080 p a v niektorých kombináciách sa dokonca objaví operačný systém Android.

Po nadrozmerných uhlopriečkach televízorov od Philipsu uvidíme čoskoro menšie kúsky s rozlíšením 4K. Zo série 8809 je tu jedna novinka s 55 palcami a poriadnym rozlíšením. Využíva operačný systém Android, vďaka čomu získa používateľ prístup i do obchodu Google Play, rovnako ako aj do obsahu Dropboxu. Možnosťou ktorú treba určite vyskúšať, je známe osvetlenie osvetlenie od Philipsu – Ambilight a Hue.

Okrem 4K sa však môžeme tešiť i na novinky z rady 8109 a 8209, teda na 48- a 55-palcové obrazovky s rozlíšením 1,080p, ktoré tiež pracujú s Androidom. Do série 7809 pribudli 42, 49 a 5-palcové televízory. Tie môžu používateľa zaujať v prípade, ak si potrpí na 4K – ale nepotrebuje k životu nutne Android. Televízory budú dostupné v Európe a Rusku v druhom štvrťroku 2014. Ceny zatiaľ nie sú známe.