Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Creative: Nerušené telefónne hovory a vybasovaná muzika

Creative: Nerušené telefónne hovory a vybasovaná muzika
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
17. 7. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Creative uvádza slúchadlá s mikrofónom do uší Hitz MA500, ktoré disponujú funkciou izolácie okolitého zvuku, ovládaním hlasitosti priamo na plochom kábli, ktorý sa len tak nezachlpí a hodia sa pre použitie so smartfónmi a tabletmi.

Slúchadlá MA500 vyzerajú naozaj štýlovo – prémiová chrómová úprava je k dispozícii v dvoch farebných variantoch - v čiernom a bielom. Creative Hitz MA500 patria do populárnej série headsetov Creative Hitz. Tá má za cieľ poskytnúť kvalitný zvuk, jasnú hlasovú komunikáciu i tým náročnejším používateľom. Prináša totiž viacero prídavných funkcií - jednotlačidlové ovládanie hlasitosti a zabudovaného mikrofónu na kábli, schopnosť izolácie okolitého zvuku, plochý nezamotávateľný kábel pre jednoduché používanie a skladovanie.

Neodymové vybasované meniče slúchadiel sa postarajú o plnšie basy a slušný výkon počas piesní pri zachovaní jasných hlasových hovorov.

Pomocou zabudovaného mikrofónu na kábli s jedným tlačidlom na ovládanie hlasitosti môžete viesť neskreslené hovory. Obsahuje tiež základné ovládacie prvky optimalizované pre smartfóny a tablety pre vedenie hovorov či prehrávanie hudby.

Izolácia okolitého zvuku - Štuple do uší majú ergonomický tvar, ktorý izoluje okolitý hluk. Pri hovoroch I zábave vás tak ťažko niečo vyruší. V rámci mäkkých silikónových nadstavcov do uší si môžete vybrať z troch veľkostí. Tiež bránia prenikaniu vonkajších zvukov.

Technická špecifikácia slúchadiel Creative Hitz MA500

Slúchadlá
• Meniče: 9mm neodymový magnet
• Frekvenčná odozva: 6Hz ~ 23kHz
• Impedancia: 16ohms
• Citlivosť (1kHz): 105dB/mW

Mikrofón
• Typ: Viacsmerový
• Impedancia: <2.2kohm
• Dĺžka kábla: 1.2m
• Vstupný konektor: 3.5mm 4-pólový pozlátený konektor tvaru L

Cena a dostupnosť
Slúchadlá do uší Creative Hitz MA500 uvidíme na pultoch predajní koncom júla 2014 za maloobchodnú odporúčanú cenu 49,99 EUR.