Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Skullcandy Women 2014 pre jemné ženské uši

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
23. 4. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Milí muži, ak náhodou neviete, čo na sviatok darovať svojej polovičke – pokojne siahnite po niektorých z týchto slúchadiel Skullcandy. Ženskosť z nich priam srší a ak im ukážete i dojímavú reklamu, ktorá vás „akože“ inšpirovala, budete mať určite bod k dobru :)

„Byť ženou znamená mať v sebe kúsok princeznej...“ „Byť silnou ženou znamená nasledovať svoju cestu, žiť pre svoje túžby...“ „Vie čo chce, pracuje tvrdo na tom...“ Kampaň spoločnosti Skullcandy ohľadne ich nových slúchadiel určených ženám presne vie, na akú strunu udrieť...

Skullcandy Women
Séria slúchadiel Skullcandy Women 2014 je, ako názov vraví, určená ženám. Ich tvorcovia aj študovali to, akým spôsobom ženy počúvajú hudbu a reagujú na ňu. Výsledkom bolo zistenie, že ženy vnímajú hudbu skutočne iným spôsobom – sú senzitívnejšie na iné frekvencie ako muži. Aj na základe týchto informácií sa potom pustili do výroby týchto veselých deviatich farebných kombinácií slúchadiel. Cena sa pohybuje v závislosti od veľkosti a výkonu od 29,99 dolárov do 99,99 dolárov. Tri základné farebné modely s názvami Floral, Geo aRobin sa delia na tri podkategórie podľa svojho tvaru na Knockout, Bombshell a Dime. V našich zemepisných šírkach sa s nimi stretneme od 1.júna.