Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Facebook nezaháľa, prináša hneď 3 novinky

Facebook nezaháľa, prináša hneď  3 novinky
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
17. 12. 2013
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Prvou sú vynovené Likes - totiž známy „palec hore“, ktorý dostal viacero nových podôb a ďalšou novinkou je vynovený Manažér stránky pre iOS 7. Nuž a poslednou novinkou je to, že v News Feed sa nám budú zobrazovať už i oficiálne video reklamy od Facebooku.

Máloktorým webovým stránkam z toho množstva, ktoré poznáme sa podarilo to, čo Facebooku. Nie len, že ho ľudia poznajú globálne, no tiež významne ovplyvňuje dianie virtuálneho sveta. Dnes prichádzajú zo strany Marka Zuckerberga až 3 novinky.

Prvou sú vynovené Likes. Známy „palec hore“ dostal viacero nových podôb s kvetmi, srdcom, ale i obviazaný či glamour štýl. V rámci zrýchlenia komunikácie, ktorú rôzne typy smajlíkov a lajkov ponúkajú sa očakáva, že i tieto nové Likes budú mať v neverbálnej komunikácii úspech.

Nové Likes na Facbooku

Ďalšou novinkou je vynovený Manažér stránky pre iOS 7 a slovo dostalo i označovanie Adminov stránky označovať ľudí a stránky vo svojich post-och a komentároch. Z iPadu či iPhonu tak môžu administrátori priamo odpovedať dotyčnému. Verzia pre Android by mala ešte len doraziť.

Nový dizajn Page Manager pre iOS7
Poslednou novinkou je to, že v News Feed sa nám budú zobrazovať už i oficiálne reklamy od Facebooku, ako dnes ohlásil Wall Street Journal. Budú to reklamné videá pod hlavičkou Facebook. Jednou z prvých spoločností, ktorá túto možnosť reklamy využije je Lions Gate Entertainment so svojím filmom Divergent. Jeden deň reklamy zobrazujúcej sa všetkým užívateľom na stene by mal stáť 2 milióny dolárov.

News Feed s video reklamami