Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

CardSharp: Nová generácia vreckových nožíkov

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
4. 2. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

CardSharp Knife je nôž v podobe kreditnej karty - presne tak i vyzerá v poskladanom tvare. Je to takmer ako origami a v tvare spomínanej kreditnej karty sa skrýva nôž s plastovým držiakom a čepeľou z nerezovej ocele.

Kedysi možno nebol švajčiarsky nožík vo vrecku až takou raritou. So sebou ho nenosili iba mladí tínedžeri, ale určite sa našiel i u staršej generácie. Avšak mať v dnešnej dobe nožík vo vrecku je trochu zvláštne. Musíme ale uznať, že veľakrát by sa nám podobný nástroj zišiel – potrebujete prerezať šnúrky, niečo zapadnuté vyslobodiť zo štrbiny...

CardSharp vreckový nožík v tvare kreditnej karty

Práve preto je tu CardSharp Knife – čo je nôž v podobe kreditnej karty. Presne tak vyzerá – je to poskladané takmer ako origami a v tvare kreditnej karty sa skrýva nôž. Jednoduchým pohybom, ktorý si pozriete v priloženom videu, nožík poskladáte do funkčnej podoby. Je to nôž pre všetkých, ktorý ho nepotrebujú práve každý deň, ale chcú byť pripravený práve na tie bizarné okamihy, kedy by sa ostrá hrana zišla. A zatiaľ odpočíva neobjemne v peňaženke.

Okrem rozmerov kreditnej karty má nožík hmotnosť len 13g, hrúbku 2,2 mm a samotná čepeľ je z nehrdzavejúcej ocele. Držiak i obal zároveň je z polypropylénového plastu.