Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Telekom posilňuje kapacity pre archív a nahrávky Magio GO a Magio SAT

Telekom posilňuje kapacity pre archív a nahrávky Magio GO a Magio SAT
Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
31. 3. 2020
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Spoločnosť Slovak Telekom sa v súvislosti so súčasnou mimoriadnou situáciou rozhodla posilniť kapacity pre viaceré funkcie na svojich TV platformách Magio GO a Magio SAT.

Zmeny sú plánované nasledovne:

MAGIO GO: Pri mobilnej TV chce Telekom v súčasnej situácii zabezpečiť plynulé sledovanie TV programov v archíve pre všetkých používateľov Magio GO, či už v mobilnej aplikácii, Smart TV alebo používateľov Magio GO TV Boxu. Úprava systémov zabezpečí vyšší komfort i rýchlejšiu odozvu pri sledovaní archívneho TV vysielania a nahrávok pre všetkých používateľov tejto mobilnej TV služby

MAGIO SAT: Pri satelitnej TV sa Telekom zameral na zvýšenie kapacity archívu.

Pri oboch službách môžu diváci v najbližších dňoch zaznamenať čiastočnú nedostupnosť funkcie TV archívu na niektorých TV kanáloch v službe Magio SAT, resp. archívu a nahrávok Magio SAT. Živého vysielania v službách sa tieto úpravy nijako nedotknú, používatelia môžu bez prerušenia aj naďalej naplno sledovať svoje obľúbené TV programy.

MAGIO IPTV: Úprava systémov sa netýka ani archívu či vysielania služby obľúbenej digitálnej televízie Magio TV na technológii IPTV.

Prvá fáza bude prebiehať v utorok 31. marca 2020 od 5. hodiny ráno a bude sa týkať týchto kanálov: Markíza HD, Dajto HD, JOJ HD, JOJ Cinema, TA3, Trojka HD, AXN, Viasat Nature HD, Viasat Explore HD a CS Film CS Mini.

(Zdroj: Slovak Telekom)