Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Leoht Tote: Kabelka plná technológií

Autor:
Roman Mališka
Zverejnené:
25. 3. 2015
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Vývojári inteligentných zariadení sa začínajú sústrediť aj na dizajn svojich výrobkov, už to nie je len o množstve funkcií, ale používateľ môže praktické zariadenie používať aj ako inteligentný módny doplnok bez obavy, aby bol pokladaný za nejakého technologického fanatika.

Nie sú to len hodinky či športové náramky, ale k slovu sa dostávajú aj ďalšie praktické veci. Kabelka Leoht Tote v sebe spája eleganciu a technológie, ktoré potešia mnohé moderné ženy. Leoht Tote váži len 900 gramov a jej rozmery sú približne 28 x 41 x 17 centimetrov. Jej vnútorný priestor tak poskytne dostatok miesta na notebook, tablet či smartfón a na ostatné potrebné veci.

Leoth Tote

Kabelka má v sebe skrytú nabíjaciu batériu s kapacitou 6000mAh, ktorá by mala vydržať až 30 dní v pohotovostnom režime. Batéria nabíja bezdrôtovo prostredníctvom dokovacej stanice alebo cez mikroUSB port. Jej životnosť by mala byť dva až štyri roky, ale keďže nie je ľahko prístupná, bude musieť batériu v kabelke vymeniť sám výrobca.

Dva USB porty umožnia súčasne nabíjať viacero zariadení. Kabelka má zo strany vonkajšie tlačidlo pre zapnutie a vypnutie, indikátor stavu batérie a mikroUSB port pre prenosné nabíjanie batérie.

Leoth Tote

Vnútorné a vonkajšie LED svetlá vám uľahčia nájsť v kabelke potrebné veci aj v tme a okrem toho má Leoht Tote bezpečnostnú priehradku, kde si môžete uložiť svoje cennosti a súkromné veci, aby neboli po otvorení kabelky na očiach.

Kabelka Leoht Tote sa uchádza o svoju priazeň prostredníctvom start-up kampane na portáli Kickstarter. Ak pôjde všetko podľa plánov výrobcov, budú kabelky k dispozícii na jeseň tohto roku s obmedzením zasielania pre Kanadu, USA a Veľkú Britániu. No netreba zúfať, podobnú kabelku si môžete už dnes zadovážiť aj u nás na Slovensku.

Leoth Tote