Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Novinka od Blu je lacná, veľká a bez zmluvy

Novinka od Blu je lacná, veľká a bez zmluvy
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
22. 4. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

6-palcový displej, HD rozlíšenie, štyri jadrá MediaTek, Android a 3,000 mAh batéria - to je niekoľko kľúčových parametrov smartfónu Blu Studio 6.0 HD, ktoré by mohli zaujať za nevysokú cenu 250 dolárov. Okrem toho, smartfón prichádza bez viazanosti s operátorom.

K ďalším lacným pomerne výkonným smartfónom ako pribudne ďalšia novinka v podaní spoločnosti BLU Products. Tá známa najmä pre svoje smartfóny, ktoré sú dostupné pre širokú masu používateľov. Najnovším prírastkom je Blu Studio 6.0 HD. Ako názov vraví, ľahko si domyslíme, že jeho displej veľkosti 6 palcov je v HD rozlíšení, teda 1,280 x 720 pixelov. Okrem toho sa vo vnútri nachádza 4-jadrový procesor MediaTek MT 6582 taktovaný na 1,3 GHz. Pamäť RAM vlastní 1 GB a vnútorné úložisko má kapacitu 4 GB, ktoré sa však dajú rozšíriť o mikro SD kartu až do 64 GB. Fotoparát má na zadnej strane rozlíšenie 8 mpx a predná webkamera 2 mpx. K bezdrôtovej výbave patrí štandardne WiFi, Bluetooth 4.0, no miesto pre LTE sa tu nenašlo. Operačný systém si vystačí s Androidom verzie 4.2.2.

Slušnou kapacitou sa môže pochváliť batéria, tá má až 3,000 mAh. Čo môže byť výhodou je fakt, že smartfón je k dispozícii odblokovaný a plánovaná cena je 250 dolárov.