Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

LG: Prémiové Bluetooth slúchadlá

LG: Prémiové Bluetooth slúchadlá
Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
8. 7. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

LG predstavilo na Slovensku nové bezdrôtové slúchadlá určené nielen športovcom či vyťaženým manažérom, ale aj milovníkom hudby. So zariadeniami sa párujú pomocou Bluetooth a ponúkajú štýlový dizajn, ktorý si vyslúžil i ocenenie prestížnou cenou Red Dot Design Award.

LG Gruve (HBS-600)

Už vás nebudú pri počúvaní hudby rušiť všadeprítomné káble. K prenosu kvalitného zvuku totiž už nie sú v dnešnej dobe potrebné metre káblov obmedzujúce pohyb. Technológia Sound Revolution™ vyvážila basy a výšky a prináša tak živší zážitok. Slúchadlá LG Gruve sú kompatibilné s kompresnou technológiou apt-X, podporujú zvuk v HD kvalite, či hlasové ovládanie Google. Súčasťou balenia je kábel so zabudovaným mikrofónom a 3,5mm konektorom.
Odporúčaná maloobchodná cena: 80 EUR

                              LG

Tone + (HBS-730)
Čierna, biela, ružová – farba podľa vášho vkusu. A všetky hrajú rovnako. Navyše si pamätajú tvar krku svojho majiteľa. Bluetooth slúchadlá Tone+ sú prvými NeckBehind™ na svete. Ich jedinečný dizajn bol predlohou aj pre model Tone Ultra. Kvalitný zvuk, vibračné oznámenia prichádzajúceho hovoru, zvukové upozornenie na vybitie batérie, spojenie s dvoma telefónmi pomocou Bluetooth či prepojenie s hlasovým ovládaním Google a Android aplikácia BT Reader na čítanie SMS správ je len krátky zoznam predností.
Odporúčaná maloobchodná cena: 60 EUR

    LG 2

Tone Ultra (HBS-800)
Čistý zvuk a ergonomický tvar sú hlavné prednosti slúchadiel Tone Ultra. Ich dizajn kombinujúci ľahkosť, inovatívne materiály a príjemné užívateľské ovládanie boli ocenené aj Red Dot Design Award a IDEA Award. Výdrž Tone Ultra je 10 hodín pre Talk či Play režim a až 500 hodín pre Stand By režim. Slúchadlá sú dostupné v bielej a čiernej farbe.
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 EUR

Slúchadlá získali ocenenie prestížnou cenou Red Dot Design Award.

                       LG 800