Zabudnuté heslo?
Prihlásenie

Drift Innovation: Nová akčná MINI kamera

Autor:
Alžbeta Harry Gavendová
Zverejnené:
5. 11. 2014
Hodnotenie:
Už ste hlasovali.

Ak hľadáte na snímanie svojich akrobatických kúskov a extrémnych športov malého pomocníka, potom by ste sa mohli pozrieť na novinku z dielne Drift Innovation. Nazýva sa Stealth 2, má hmotnosť len 97 gramov a miniatúrne rozmery.

V našich končinách možno poznáme skôr akčné kamery ako GoPro či HexoPlus, no samozrejme, že existuje aj viacero ďalších výrobcov. Napríklad je tu Drift Innovation, ktorý prináša už druhú generáciu svojej akčnej kamery Ghost S. Má názov Stealth a číslo 2. Predchodca síce zaznamenával až 60 obrázkov za sekundu pri nakrúcaní full HD videa a verzia 2 „len“ 30, no zmenou prešli iné parametre. Napríklad, kamera je až o polovicu menšia a až o 40% ľahšia. A to môže byť rozhodujúce pri niektorých extrémnych aktivitách a najmä, keď máte kameru prichytené na prilbe či na motorke.

Stealth má batériu, ktorá zvládne až 3 hodiny nakrúcania a nechýba jej WiFi modul, ktorý poslúži na ovládanie na diaľku. Zaujímavosťou je 300 stupňový otočný objektív, ktorý si tak podľa potreby nasmerujete, kam treba. Zariadenie si môžete kúpiť za 249 dolárov.